1. Nowe samochody
 2. Zalety

RAV4 Plug-in GR Sport

5-drzwiowy SUV

RAV4 Plug-in - GR Sport - 5-drzwiowy SUV
Cena
297 900 zł
1 l/100 km
4X4
2,5 Hybrid Dynamic Force Plug-in 306 KM
2 344 zł
306 KM
180 km/h
RAV4 Plug-in - GR Sport - 5-drzwiowy SUV
2QY Misty Silver/Attitude Black

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota RAV4 Plug-in. 
Zobacz widok 360°.

 • Nadwozie

  Stylistyka nadwozia

  Toyota RAV4 Plug-in Hybrid została stworzona, by zapewniać radość z jazdy. Mocna sylwetka pojazdu, typowa dla rasowego SUV-a, zwraca uwagę ostro zarysowaną, dynamiczną linią nadwozia. Pod finezyjną stylistką kryje się układ hybrydowy czwartej generacji z pojemnym litowo-jonowym akumulatorem, zapewniający natychmiastowe przyspieszenie i największy zasięg w tej klasie pojazdów.

 • Natychmiastowa moc, niezrównana oszczędność

  Mocna, dynamiczna i łatwa w prowadzeniu Toyota RAV4 Plug-in Hybrid oferuje osiągi, które nie mają sobie równych. Najniższa w klasie średnia emisja CO2 wynosząca 22 g/km i rewelacyjne spalanie na poziomie 1,0 l/100 km pokazują prawdziwą przewagę napędu hybrydowego. Nowa bateria litowo-jonowa o pojemności 18,1 kW pozwala pokonać dystans 75 km bez używania silnika spalinowego, a dostępna z autem ładowarka 6,6 kW ładuje baterię do pełna w zaledwie 2,5 h*.

 • Dopracowana i skomunikowana

  Stylowa kabina Toyoty RAV4 Plug-in Hybrid otoczy Cię ciszą i komfortem. Podgrzewana kierownica i podgrzewane fotele przednie i skrajne siedzenia na tylnej kanapie sprawią, że każda chwila spędzona we wnętrzu będzie czystą przyjemnością zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Dodać do tego należy wyświetlacz projekcyjny na przedniej szybie (HUD), system Premium Audio JBL z 9 głośnikami, stację do bezprzewodowego ładowania telefonu w konsoli centralnej i przestronny bagażnik o pojemności 520 l.

 • Przygotowana na każdą ewentualność

  Toyota RAV4 Plug-in Hybrid jest wyposażona w zaawansowane technologie ułatwiające jazdę, w tym system multimedialny Toyota Touch® 2 z kolorowym ekranem dotykowym (9") i interfejsami Apple CarPlay™ oraz Android Auto™ umożliwiającymi pełną integracją z Twoim smartfonem. Usługi łączności Toyota Connected Car powiązane z aplikacją MyToyota Toyota pozwolą sprawdzić poziom naładowania baterii, zaplanować ładowanie, a także zadbać o optymalną temperaturę we wnętrzu. Zaawansowane systemy Toyota Safety Sense zwiększą bezpieczeństwo podczas jazdy.

Pełen ekran Zamknij
* Zasięg jest uzależniony od stopnia naładowania baterii i warunków drogowych.