1. Nowe samochody
  2. Nowy GR Yaris - do not publish live - TOYMRK-25884
  3. Najważniejsze cechy
214 900 zł
214 900 zł

Kluczowe cechy

Selektor trybów jazdy

Jedź własną drogą

Kieruj jak profesjonalista przełączając różne tryby jazdy za pomocą selektora. Wybierz spośród trzech możliwości: Eco, Normal lub Sport, aby uzyskać osiągi dostosowane do Twoich potrzeb.

Nawigacja

Niezawodna nawigacja w każdej podróży

Dojedź do celu korzystając z niezawodnego systemu nawigacji. Nawigacja w chmurze zapewnia zawsze aktualne informacje o ruchu drogowym, oznakowaniu dróg oraz o lokalizacji stacjonarnych fotoradarów.

Digital Cockpit 12,3"

Najważniejsze informacje w jednym miejscu

Wyświetlacz, dzięki któremu świat jest na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy sprawdzasz trasę, czy szukasz najbliższej stacji benzynowej, ten duży ekran o przekątnej 12,3 cala zapewni Ci wszystko, co chcesz wiedzieć.

Sportowe fotele GR

Niezwykle wygodne siedzenia

Sportowe fotele zachwycają wyglądem i ergonomią. Dobrze wyprofilowane siedzisko oraz oparcie sprawiają, że sportowa jazda jest jeszcze przyjemniejsza.

214 900 zł

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/pl/pl?path=highlights/50c3964d-693e-494e-8bd4-abcc5ef12acd with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyotabronowice.pl/nowe-samochody/nowy-gr-yaris/najwazniejsze-cechy","configure":"https://www.toyotabronowice.pl/nowe-samochody/nowy-gr-yaris/konfigurator","specs":"https://www.toyotabronowice.pl/nowe-samochody/nowy-gr-yaris/specyfikacja"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyotabronowice.pl/nowe-samochody/nowy-gr-yaris/najwazniejsze-cechy","configure":"https://www.toyotabronowice.pl/nowe-samochody/nowy-gr-yaris/konfigurator","specs":"https://www.toyotabronowice.pl/nowe-samochody/nowy-gr-yaris/specyfikacja"}}}}