1. Nowe samochody
 2. Toyota Highlander

Toyota Highlander

Przestronny i niskoemisyjny
248 km

łączna moc

2 tony

uciągu na haku

7 miejsc

w standardzie

12,3”

Ekran multimedialny z android auto™/apple carplay*

Nowy Highlander Hybrid
Przestronny i niskoemisyjny

Oto zupełnie nowy Highlander. Ten elegancki i przestronny siedmiomiejscowy SUV jest wyposażony w naszą najnowszą technologię hybrydową i inteligentny napęd na wszystkie koła (AWD-i).

Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania

Na czym polega Kinto One?

 • Wybierasz leasing niższych rat dla firm lub leasing konsumencki.
 • Masz komfort użytkowania auta bez konieczności jego zakupu.
 • Dopasowujesz warunki umowy do własnych potrzeb.
 • Ponosisz niskie koszty eksploatacji auta.

Jakie korzyści są dla ciebie?

Niska wpłata własna

Możesz przeznaczyć pozostałe środki na inne cele.

Regularna wymiana auta

Wymieniasz samochód nawet co 2 lata.

Niska rata

Nie obciążasz budżetu firmowego lub prywatnego.

Elastyczność

Samodzielnie decydujesz, jak chcesz zakończyć umowę.

Sprawdź to na przykładzie

Highlander
Executive

2.5 Hybrid
Dynamic Force 248 KM
AWD-i e-CVT

Cena 309 900 PLN
287 300 PLN

Rata leasingu
Kinto One

2 796
PLN/mc
netto*

Rata leasingu
konsumenckiego Kinto One

3 439 PLN/mc
brutto**

Zapytaj swojego dilera o leasing KINTO ONE lub leasing konsumencki KINTO ONE

Sprawdź ofertę

Idź na całość, wybierz hybrydę

Toyota Highlander z układem hybrydowym dysponuje mocą pozwalającą pokonywać z dużą prędkością długie odcinki autostrad, a jednocześnie sprawnie porusza się po mieście z niską emisją CO₂. Toyota Highlander – auto, które nie uznaje kompromisów.

Na każdą z podróż, dla każdego kierowcy

Toyota Highlander została wyposażona w mocny i oszczędny silnik Hybrid Dynamic Force o pojemności 2,5 litra. Tryby NORMAL, ECO lub SPORT z łatwością pozwalają dopasowywać osiągi auta do własnych preferencji. Co więcej, każdy z nich łączy się z bezemisyjnym trybem EV. A wszystko po to, by każdy kierowca mógł cieszyć się zaletami dużego SUV-a przy umiarkowanym zużyciu paliwa i niskich emisjach.

Jedź hybrydą, jedź po swojemu

Nowy 2,5-litrowy układ Hybrid Dynamic Force o mocy 248 KM sprawia, że samochód może holować przyczepę o masie do 2 ton. Współpracujący z nim system AWD-i zwiększa kontrolę nad pojazdem i bezpieczeństwo podczas jazdy w trudnych warunkach. Załączenie dodatkowego tylnego silnika elektrycznego pracującego niezależnie od silnika głównego powoduje przekazanie dodatkowej siły napędowej na koła tylne, jednocześnie redukując poślizg kół przednich. To z kolei przekłada się na lepszą trakcję.

Zachwyć się stylem, zachwyć się komfortem

Każdy szczegół ma znaczenie. Toyota Highlander została wyposażona w luksusowe fotele ze skórzaną tapicerką z perforacją oraz funkcjami ogrzewania i chłodzenia, dzięki którym kierowca i pasażerowie zawsze podróżują w komforcie. Wyższa pozycja za kierownicą zapewnia lepszy widok na drogę.

Fascynujące wnętrze, fascynująca jazda

Toyota Highlander dostosowuje się do Twojego stylu życia. Niezależnie od tego, z kim jedziesz i co przewozisz, inteligentnie zaprojektowane wnętrze z modułowymi siedzeniami i dużą liczbą schowków pozwoli Ci czerpać radość z każdego kilometra.

* Do linii dachu. Podane wartości uwzględniają schowek pod podłogą bagażnika o pojemności 27 l.

Innowacyjne technologie

Innowacje napędzają rozwój. Technologie zastosowane w Toyocie Highlander nie tylko poprawiają wrażenia z jazdy, ale także przydają się w codziennym życiu.
 • Łączność ze światem Po podłączeniu urządzenia z systemem Apple lub Android do samochodu możesz sterować wszystkimi funkcjami – od połączeń telefonicznych po listy odtwarzania i nawigację – za pośrednictwem dotykowego wyświetlacza multimedialnego 12,3". Stacja do bezprzewodowego ładowania telefonu w konsoli centralnej sprawi, że zawsze pozostaniesz w kontakcie ze światem.
 • Zawsze na bieżąco 12,3" ekran umożliwia wybór czterech widoków, dzięki którym nie tylko spersonalizujesz wygląd deski rozdzielczej, ale dodatkowo otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich najważniejszych informacji.
 • Doskonała widoczność Lusterko wsteczne z kolorowym wyświetlaczem cyfrowym sprawi, że nie umknie Ci żaden szczegół. Bezpośrednia transmisja obrazu z kamery zamontowanej w górnej części tylnej szyby pozwala widzieć to, co dzieje się za autem – nawet wtedy, gdy bagażnik jest zapełniony po dach.


Usługi zdalne

Postaw na technologie, która sprawdzają się każdego dnia. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom, wygodnym aktualizacjom i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa Toyota T-Mate zawsze będziesz krok do przodu. Dzięki nawigacji Connected dowiesz się, co dzieje się na drodze – a wszystko to w czasie rzeczywistym.
Odkryj usługi MyT

Toyota T-Mate – Twój szósty zmysł w podróży

Aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie i innym uczestnikom ruchu, Toyota Highlander została wyposażona w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate. Poniżej znajdziesz opisy najważniejszych dostępnych funkcji. Ze wszystkimi możliwościami Toyota T-Mate możesz zapoznać się w konfiguratorze.
 • Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych i rowerzystów

  System monitoruje otoczenie i w przypadku wykrycia przeszkody wspomaga kierowcę poprzez ostrzeżenie dźwiękowe, a w razie braku reakcji rozpoczyna awaryjne hamowanie. Pozwala to uniknąć kolizji lub załagodzić jej skutki. Najnowsza wersja układu jest rozszerzona o funkcję monitorowania skrzyżowania, wspomagania kierownicy w razie ryzyka zderzenia oraz system zapobiegania zderzeniom czołowym.

 • Inteligentny tempomat adaptacyjny (IACC)

  System utrzymuje stałą prędkość i dostosowuje ją w celu utrzymania ustalonego dystansu za pojazdem poprzedzającym. Dodatkowo system reaguje na znaki drogowe, sugerując jazdę z odpowiednią prędkością. Nowa generacja systemu została rozszerzona także o funkcję dobierania prędkości do promienia łuku.

 • System monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM)

  System ostrzega przed pojazdami, które mogły znaleźć się poza polem widzenia kierowcy. Jest to szczególnie przydatne podczas manewrów zmiany pasa ruchu i wyprzedzania.

 • Toyota Smart Connect – wydarzenia na drodze

  System zbiera informacje od innych uczestników ruchu i ostrzega kierowcę przed lokalnymi utrudnieniami oraz ważnymi wydarzeniami na drodze, takimi jak wypadki drogowe czy oblodzenia. W zależności od wersji wyposażenia kierowca również może raportować zaobserwowane utrudnienia.

 • System ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu (RCTA)

  Podczas wyjeżdżania tyłem z miejsca parkingowego system wykryje wszelkie pojazdy przejeżdżające za Twoim autem i automatycznie zahamuje, jeżeli wystąpi ryzyko kolizji.

 • Monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (Panoramic View Monitor)

  Parkowanie właśnie stało się prostsze. Dzięki systemowi, który łączy obraz z czterech kamer, możesz teraz monitorować całą przestrzeń wokół auta.

 • System przypominający o przedmiotach i osobach na tylnym siedzeniu (RSRS)

  System ostrzega kierowcę w przypadku pozostawienia przedmiotów lub osób na tylnym siedzeniu, wyświetlając komunikat na desce rozdzielczej, emitując sygnał dźwiękowy lub uruchamiając światła awaryjne po zamknięciu samochodu z zewnątrz (w zależności od modelu).

Dowiedz się więcej

Zobacz film prezentujący nową Toyotę Highlander.

Na wielkie wyprawy

Nowa Toyota Highlander

Hybryda 4. generacji

AKCESORIA TOYOTY

Wybierz oryginalne wyposażenie dodatkowe dedykowane specjalnie dla Twojego auta.

Zobacz katalog

Zwróć uwagę na szczegóły

Zobacz, co sprawia, że Toyota Highlander jest tak urzekająca.

 

PROMOCYJNY KREDYT NIŻSZYCH RAT
TOYOTA EASY

Wybierz korzystny kredyt na preferencyjnych warunkach bez wpłaty własnej i z obniżonym oprocentowaniem, zyskaj nową Toyotę i samodzielnie zdecyduj, jak zakończyć umowę.
Opens in new window Sprawdź szczegóły