TOYOTA VIDEO SERVICE ADVISOR

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ, MASZ PEŁNĄ KONTROLĘ NAD SWOIM SAMOCHODEM
Chcesz czuwać nad przebiegiem serwisu swojego samochodu, siedząc wygodnie na kanapie w domu?

Teraz to możliwe. Dzięki aplikacji Toyota Video Service Advisor* masz pełną kontrolę nad swoim samochodem, gdziekolwiek jesteś, a Twój Doradca Serwisowy jest zawsze obok Ciebie.

*Szczegóły i dostępność usługi Toyota Video Service Advisor mogą się różnić w zależności od wybranej stacji dilerskiej Toyota Central Europe w Polsce. Szczegóły u Dilerów Toyota Central Europe w Polsce. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

/
Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, możesz szybko sprawdzić, w jakim stanie jest Twoje auto. Po prostu otwórz otrzymany link do aplikacji Toyota Video Service Advisor i obejrzyj film przeglądu.

Umów się na przegląd

CO ZYSKUJESZ?

/
Fachowe wsparcie Bez ruszania się z domu zapoznasz się szczegółowo ze stanem pojazdu oraz zaproponowanym zakresem czynności, a Doradca dokładnie wyjaśni wszelkie kwestie techniczne i zaproponuje najlepsze rozwiązania.

Umów się na przegląd
/
Jasne zasady Korzystając z aplikacji, szybko zaakceptujesz zakres dodatkowych prac oraz ich koszt. Jeśli coś wymagać będzie doprecyzowania, szybko skontaktujesz się z Doradcą.

Umów się na przegląd
/
Oszczędność czasu Przy odbiorze samochodu nie stracisz czasu na dodatkowe wyjaśnienia. Oszczędność czasu będzie jeszcze większa, gdy zlecisz przegląd z Toyota Video Service Advisor połączony z usługą Door to Door.

Umów się na przegląd
/
Wygodne płatności Za wszelkie prace serwisowe zapłacisz przelewem, kartą lub gotówką w salonie Toyoty.

Umów się na przegląd
JAK TO DZIAŁA?
1
Zlecasz wykonanie przeglądu samochodu w Autoryzowanym Serwisie Toyoty.
2
Otrzymujesz SMS z indywidualnym dostępem do aplikacji mobilnej.
3
Logujesz się do aplikacji i zapoznajesz z filmem z przeglądu swojej Toyoty.
4
W aplikacji znajdziesz zakres rekomendowanych przez serwis Toyoty prac dodatkowych wraz z ich kosztorysem.
5
Możesz szybko i łatwo zaakceptować lub odrzucić każdą pozycję w kosztorysie.
6
Cała operacja trwa tylko kilka minut. Wszelkie płatności za przegląd możesz uregulować przelewem, kartą lub gotówką w salonie Toyoty.